Protingas namas

Kas yra protingi namai?

Protingi namai - tai šiuolaikiški, patogūs ir ekonomiškai efektyvūs namai, kuriuose visi pastato elementai apjungti į vieną bendrą sistemą, veikiančią autonomiškai pagal iš anksto pasirinktus parametrus. Tokie namai stebi kiekvieną pastato elementą, kintančius lauko ir vidaus parametrus, o reikalui esant, automatiškai reaguoja į pasikeitimus.

Gyvendami protinguose namuose, Jūs visada žinosite, kas vyksta juose, bei galėsite valdyti juos iš bet kurios pasaulio vietos - Jums reikės su savimi turėti tik išmanųjį telefoną ar kompiuterį. Galėsite išjungti namie paliktas šviesas, įjungti apsaugos sistemą, nuleisti apsaugines žaliuzes ar išjungti televizorių. Taip pat turėsite galimybę reguliuoti šildymo ir vėdinimo sistemas, pasirinkdami pageidaujamą viso namo arba kiekvieno atskiro kambario temperatūrą.

Kas sudaro protingo namo sistemą?

Kiekvienai pastato sistemai valdyti naudojami moduliniai įrenginiai, skirti tam tikroms priskirtoms funkcijoms atlikti. Šie elementai, priklausomai nuo jų paskirties, gali stebėti ir valdyti įvairius pastato parametrus, o informaciją apie juos perduoti į bendrą protingo namo tinklą. Sistemos elementai, komunikuodami ir keisdamiesi šia informacija tarpusavyje, gali atitinkamai reaguoti į pasikeitimus ar užduotas funkcijas. Pvz.: palaikyti vienodą patalpų temperatūrą kintant lauko sąlygoms, išjungti elektros prietaisus išvykus gyventojams iš namų.

Šiuolaikinė protingo namo sistema yra decentralizuota - kiekvienas prietaisas veikia individualiai, vykdydamas jam priskirtas funkcijas ir į bendrą magistralę siųsdamas informaciją, reikalingą kitų įrenginių darbui. Tokiu būdu ne tik iki minimumo sumažinama sistemos gedimo tikimybė, bet ir sutaupoma įrenginių sąskaita. Norint įdiegti protingo namo sistemą, montuojami įrenginiai, reikalingi pasirinktoms funkcijoms atlikti. Sistema gali būti plečiama ar atnaujinama bet kuriuo metu ateityje.

Mūsų siūloma protingo namo sistema gali būti sudaroma nuo kelių į vieną magistralę sujungtų įrenginių iki didelių ir sudėtingos tipologijos tinklų, kurie gali aptarnauti didelius patalpų kompleksus.

Mūsų produktų asortimentą sudaro automatikos, logikos ir apsaugos moduliai, valdymo panelės, apšvietimo ir elektros įrenginių valdymo įranga, įvairūs davikliai, įgarsinimo bei komunikacijos įranga. Viskas, ko reikia, norint įgyvendinti įvairaus sudėtingumo ir apimties protingo namo projektus.

Protingi namai – tai šiuolaikiniai namai, kuriuose visi pastato elementai apjungti į vieną bendrą sistemą, kuri rūpinasi Jūsų komfortu, saugumu ir efektyviausiu visų namo įrenginių darbu.

Jauskitės ramūs ir užtikrinti, turėdami galimybę bet kada stebėti ir valdyti kiekvieną pastato elementą, kad ir bebūtumėte.
  • Gera kainaFunkcijų gausa ir gera kaina Jus nustebins
  • Aukšta kokybėĮvertinta klientų ir tarptautinių organizacijų
  • PatikimumasIšbandyta Lietuvoje ir visame pasaulyje
  • Skambinkite mums+370 615 56922

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Log in

create an account